O nas

W naszym gospodarstwie agroturystycznym znajdującym się w sercu Jury Krakowsko Częstochowskiej   oferujemy Państwu kompleks komfortowych Apartamentów w domkach  położony w bogatej przyrodniczo jurajskiej dolinie. Nasi goście mają możliwość wypocząć na łonie natury, zrelaksować się i spacerować wśród dębowo-bukowych borów. Osoby przebywające u nas na wypoczynku mogą wypożyczyć rowery górskie z pobliskiej wypożyczalni rowerów  czy skorzystać z grilla.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw. Starsze dzieci mają ogromną frajdę podczas poszukiwań skrytek Geocaching, najbliższe z nich znajdują się już 100m od naszej agroturystyki, kolejne co 200m.
Mapa skrytek na stronie   https://www.geocaching.pl/map.php
Więcej na ten temat  https://blog.geocaching.pl/

Nasze domki letniskowe znajdują się na Szlaku Orlich Gniazd tuż obok Jurajskiego Szlaku Rowerowego w województwie śląskim.
Gości decydujących się na noclegi Pod Młyńską Skałą, już na wstępie chcielibyśmy wprowadzić w atmosferę przygody i odkrywania niezwykłych walorów przyrodniczych tego regionu. Położenie naszej agroturystyki jest wyjątkowe, na skraju lasu, u podnóża Młyńskiej Skały. Widok z okna sypialni doskonale sprzyja regeneracji organizmu oraz odzyskiwaniu sił witalnych.

Kolejnym atutem sprzyjającym aktywnemu wypoczynkowi jest udostępnienie Młyńskiej Skały do wspinaczki skałkowej. Więcej na ten temat można poczytać na stronie   http://climb-photo.blogspot.com/2010/09/mynska-skaa.html

Znaczącą kwestią jest również brak sąsiedztwa. Miejsce doskonale sprzyja wypadom rowerowym na jurajskie szlaki.

Ponieważ domki znajdują się w środkowej części Jury jest doskonałą bazą wypadową do takich miejsc jak:

 

ASI_1738